Bez kategorii

Właśnie minęły nasze szóste urodziny!

Pracujemy w KOI i nad KOI już ponad 6 lat, aby oferować Wam produkty z najwyższej półki! Każdego roku wypuszczamy kilka nowości, a niektóre kosmetyki są z nami od samego początku! Czy chcecie więcej dowiedzieć się o KOI? Zapraszamy do zakładki: Dowiedz się więcej . Znajdziesz tam historię powstania KOI oraz wywiad z jedną z założycielek.

A jakie niespodzianki przygotowałyśmy dla Was na nasze urodziny? Całe mnóstwo! Na naszych kanałach social mediowych trwały konkursy, a na stronie przez tydzień trwały przeróżne promocje.

W całym urodzinowym rozgardiuszu nie umkną Wam nasze newsy: po wielu miesiącach przygotowań wreszcie uruchomiłyśmy dla Was program lojalnościowy, dzięki czemu każde zamówienie złożone od 15.09.2022 roku wlicza się już w pulę Waszych zakupów z tym właśnie programem 🙂 Po każdym zakupie w KOI otrzymasz e-mail z instrukcją, ile brakuje Ci do wygrania bonu na kolejne zakupy, albo z Twoim indywidualnym kodem. Co zrobić, żeby zapisać się do klubu lojalnościowego? Absolutnie nic – wystarczy, że zrobisz zakupy za dowolną kwotę! Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do zakładki Klub Lojalnościowy.

Uruchomiłyśmy również dla Was CZAT, czyli okienko, w którym możecie zadawać dowolne pytania, dotyczące kosmetyków, polecanej pielęgnacji, typu skóry czy innych porad. Zapraszamy do kontaktu!

Zachęcamy do sprawdzania naszej oferty, gdyż wyprzedany niedawno pełny nakład Aktywnego kremu pod oczy właśnie został uzupełniony o świeżutką partię, a do grona akcesoriów dołączyła przepiękna, biała, minimalistyczna kosmetyczka.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

One thought on “Właśnie minęły nasze szóste urodziny!

 1. Teresa pisze:

  KOI jest rewelacyjna!!!
  Najserdeczniejsze życzenia i gratulacje!
  Obyście zawsze były z nami i dla nas !
  Wasz zapał, wiedza i profesjonalizm przekłada się na znakomitą jakość produktów i absolutną wiarygodność firmy, tak niestety rzadkie zjawisko w naszych czasach…
  Cytując klasyka: ROBICIE SWOJE!
  Nie umizgujecie się do klientów, nie gonicie za poklaskiem i medialną wszechobecnością, stawiając zawsze i przede wszystkim na jakość i skuteczność , bez drogi na skróty.
  KOI I JEJ TWÔRCZYNIE TO PRAWDZIWA KLASA!
  STO LAT WASZEJ SATYSFAKCJI I NASZEJ WIERNOŚCI!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *