koi cosmetics renata i martyna kozłowska
koi cosmetics renata i martyna kozłowska

Poznajmy się!

Jesteśmy rodzinną firmą założoną przez mamę i córki już kilka late temu. 

Obie pragniemy mieć skórę w dobrej kondycji, zadbaną ale nie nadmiernie obciążoną. Wszystkie receptury testujemy na sobie i dopracowujemy dotąd, aż uznamy je za idealne. Dopiero wówczas dzielimy się nimi z innymi.

KOI powstało po to, by najlepsze jakościowo kosmetyki były dostępne dla większości z nas! Byśmy mogły poczuć ich moc, nie oszczędzając na nie miesiącami. Maksymalne skoncentrowanie składników aktywnych gwarantuje ich skuteczne działanie. Jednocześnie są bezpieczne i przyjazne dla skóry, używamy bowiem dobrodziejstw natury – ekstraktów i olejów roślinnych najwyższej jakości.

koi cosmetics

Misja

KOI – łagodzi, uspokaja, przynosi ulgę. To czasownik, który precyzyjnie opisuje to, jak wpływają na Twoją skórę nasze kosmetyki. Maksymalne stężenia składników aktywnych zapewniają skuteczne działanie, a naturalne komponenty – zdrową i bezpieczną pielęgnację. To kosmetyki, które w perfekcyjny sposób dbają o skórę. Są idealne zarówno dla skóry mamy jak i córki. A ich skuteczność potwierdzają badania kliniczne. Dbamy i czuwamy nad naszymi produktami od pomysłu aż do oddania gotowego kosmetyku w Wasze ręce. KOI dba kompleksowo o utrzymanie skóry w najlepszej kondycji poczynając od oczyszczanie, przez nawilżanie, odżywianie i jej regenerację.

Idea

Ideą naszego działania jest stworzenie kosmetyków bogatych w składniki aktywne dla skóry. Dodajemy je w maksymalnych stężeniach, co daje skuteczny i działający produkt. Nasze kremy gwarantują kompleksową pielęgnację. Dodatkowo, możesz używać ich w określonych etapach, gdzie jeszcze lepiej się uzupełniają.
koi cosmetics
koi cosmetics marka założona przez kobiety
koi cosmetics
To właśnie my: Martyna i Renata Kozłowskie założyłyśmy KOI. Dlaczego? Dlatego, że brakowało nam alternatywy dla kosmetyków z najwyższej półki. Dlatego stworzyłyśmy ją same!
koi cosmetics
koi cosmetics marka założona przez kobiety