Ciekawostki kosmetyczne, Koi Cosmetics

Serum kwasowe – kosmetyk, którego nie może zabraknąć w Twojej pielęgnacji!

kwasy serum kwasowe koi

Do tej pory prezentowaliśmy Wam kosmetyki maksymalnie nawilżające. Bo przecież „Koi” to nazwa nieprzypadkowa: nasze kosmetyki z założenia mają koić i dać skórze największe nawilżenie. Wyznajemy zasadę, że tylko skóra dobrze nawilżona jest w stanie przyswoić inne składnik aktywne przeznaczone dla jej wzmocnienia. Skóra sucha, niedostatecznie nawodniona- niestety nie ma na to szans!

Dziś przed nami właśni eten dzień, ten czas, kiedy możemy ogłosić naszą kolejną nowość. Uwielbiamy odsłaniać przed Wami nasze premiery i bardzo wyczekane, dopracowane produkty! Oto nasz najnowszy kosmetyk – serum kwasowe.

Gwarantujemy, że żadnej skóry nie pozostawi obojętnej! To tzw. kosmetyk z pazurem, z kręgu tych, które się wielbi i za którymi się przepada! 

Jak działają kwasy? 

Kwasy zastosowane przez nas w Serum Złuszczającym to m.in. AHA i PHA o wspólnym stężeniu 15%. Głównym ich zadaniem jest eksfoliacja warstwy rogowej naskórka i odświeżenie cery. Dlatego nadałyśmy mu prostą i celną nazwę: NEW SKIN.

Dzięki usunięciu warstwy rogowej naskórka kwasem cera szybciej się odnawia i lepiej absorbuje składniki z innych kosmetyków, także te nawilżające. Przyspieszona wymiana komórkowa pozwala na rozprawienie się z przebarwieniami różnego pochodzenia. oprawiają strukturę oraz ogólną kondycję cery. Przede wszystkim dogłębnie oczyszczają, ale i złuszczają martwy naskórek, znakomicie redukują zmarszczki, przebarwienia, blizny, zmiany skórne i wszelkie niedoskonałości.

Serum kwasowe KOI – poznaj jego dobroczynne działanie!

Serum kwasowe KOI to mocny kosmetyk, o wyraźnym charakterze, ale cechuje się nie tylko złuszczającymi właściwościami. Dzięki regularnegu stosowaniu kwasów Twoja skóra zacznie produkować więcej kolagenu i elastyny, które korzystnie wpływają na

Nie ma znaczenia twój wiek, bo korzyści z zabiegów z użyciem kwasów będą widoczne gołym okiem zarówno u 20-latki, jak i 30- czy 40-latki. Dodatkowo możesz go używać przez cały rok.

  • Serum złuszczające z 7 kwasami koi cosmetics kwasowe s-kw
    NEW SKIN: Serum Złuszczające z 7 kwasami
    149.00 

Czy serum kwasowe KOI można stosować na delikatną skórę twarzy?

Oczywiście! Serum kwasowe KOI zachwyci także wszystkich posiadaczy delikatnej skóry! Możesz stosować go tylko 2-3 razy w tygodniu przed wieczorną pielęgnacją. Dla bardziej zaprawionych w kwasowych bojach: nawet codziennie, aż do wyczucia nowej skóry pod palcami. Trzeba tylko pamiętać o SPF!

Serum kwasowe KOI – kosmetyk do zadań specjalnych

Stworzyliśmy dla Was przedstawiciela kwasów AHA, o zacnym 15% stężeniu. W buteleczce kryje się aż 7 kwasów. Do tego dołożyliśmy NIACYNAMID, aby wspomóc skórę w regeneracji. Ten wszechstronny składnik koi, łagodzi i zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci. Stosując nasze serum uzyskasz mocniejsze efekty rozjaśniające przebarwienia, wyciszające zmiany trądzikowe i regenerujące uszkodzony naskórek. To zgrany duet, który odsłoni Twoją lepszą twarz! 

Zadbaj o swoją skórę – w końcu idzie wiosna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *