Bez kategorii

Na Dzień Matki

KOI to firma, która wszystkie swoje działania ma zwrócone na kobiety. Wiele z nas jest także Mamami: młodszymi czy starszymi. Wiemy, co znaczą nieprzespane noce, gonitwa za dziećmi i organizacja domowego ogniska. Ile sił, czasu i energii trzeba na to poświęcić!

Najczęściej w tym zabieganiu Mamy zapominają o sobie, o swoich uczuciach, chęciach i pragnieniach. Dla każdej liczy się najbardziej ten mały człowiek i jego los. Przychylamy nieba, usuwamy kłody i ścielimy puchowy dywan z naszej miłości.

Ale w końcu przychodzi ten czas, gdy nieśmiało zadajesz pytanie: a co ze mną, kiedy czas dla mnie, na moje sprawy ?
I to przebudzenie jest istotne by znowu dostrzec w sobie człowieka z pragnieniami, a nie tylko zadaniami.
Kiedy już ten najtrudniejszy czas za nami, odzywa się kobieca natura: chce dobrze wyglądać, dbać o siebie i mieć piękną skórę.
Ponieważ KOI, to w większości kobiety, Mamy a nawet Babcia to chyba jak nikt inny umiemy dostrzec kobiece potrzeby. Jak wiecie głównie troszczymy się o Waszą/ Naszą skórę twarzy. Właściwie, jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Oddajemy w Wasze ręce kosmetyki, w których jesteśmy same zakochane, które wiemy, że i Wam przyniosą dużo radości.
Z okazji wielkiego dla nas święta: Dnia Mamy stworzyłyśmy 2 zestawy. Young MAMA dedykowany wszystkim młodym, zabieganym mamom. Oraz Silver MAMA dla tych, które w końcu mają czas dla siebie.

Sprawi sobie przyjemność, jeśli Twój maluch jest jeszcze za mały by wybrać super prezent. Zróbcie niespodziankę Mamie, Teściowej, Babci bo być może one o sobie nie pomyślą….
Z okazji Dnia wszystkich Mam mamy bardzo miły rabacik na wszystkie pojedyncze kosmetyki, a w zestawach jest jeszcze taniej!
Wszystkiego dobrego dla wszystkich MAM!