Ciekawostki kosmetyczne

Koi, lubi… i pielęgnuje? Czyli Walentynki z KOI!

Walentynki z KOI Cosmetics

Walentynki to szczególnie święto, które przywędrowało do nas zza granicy, ale z roku na rok jest coraz bardziej poważane. Święto zakochanych czy Dzień Świętego Walentego to moment, który każdy z nas spędza inaczej – w parach, lub osobno, w dresie – lub w sukni, wychodząc na miasto lub przesypiając to święto przed Netflixem.

My w KOI postanowiłyśmy zachęcić Was, żeby w tym roku postawić na SIEBIE i swoją pielęgnację.

Przygotowałyśmy dla Was aż TRZY zestawy, w każdym z nich znajdziesz coś dla Siebie! Bo to TY masz być tego dnia najważniejsza/y!

KOI – zestaw “Koi” to dwa kosmetyki polecane dla absolutnie każdego – olejek do demakijażu perfekcyjnie radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, a krem do cery wrażliwej sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Tzw. Musi have!
LUBI – zestaw “Lubi” to duet Eliksiru Nawilżającego, który stanowi doskonałą bazę pod krem jak i głęboko nawilżającą emulsję (doskonałą na zimę!) oraz kremu z bakuchiolem, czyli retinolem roślinnym. Kiedy stosować krem z bdakuchiolem? Najlepiej na noc! A więc to duet idealny.
PIELĘGNUJE – w zestawie “Pielęgnuje” znajdziesz nasze dwa absolutny hit i bestsellery, czyli Serum z witaminą C dwufazowe i Aktywny krem pod oczy. Skąd pomysł na taki zestaw? Właśnie dlatego, żeby dać Wam możliwość kupienia dwóch ulubionych kosmetyków w niższej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *