Bez kategorii

Powrót do szkoły, czyli skóra po lecie i jej pielęgnacja

baner KOI

Skóra po lecie potrzebuje specjalnego traktowania. Spróbuj zadbać o nią z kosmetykami KOI w kilku prostych krokach. Skóra po lecie może być zaniedbana, wysuszona, wystawiona na działanie promieni słonecznych, spękana i potrzebująca wsparcia. Długotrwałe przebywanie na powietrzu ( w tym na słońcu!), zmiany klimatu, klimatyzacja mogą przyczynić się do zaniedbania i różnych negatywnych skutków. Jesień to najlepszy czas, żeby zadbać o prawidłową pielęgnację. Postarajmy się Twoją skórę wesprzeć w tym trudnym okresie. A co najważniejsze – przygotować na wymagającą zimę!

Etapy pielęgnacji Twojej skóry po lecie

Po pierwsze – oczyszczanie. Postaraj się przed każdą pielęgnacją dokładnie oczyścić twarz, gdyż wtedy lepiej wchłoną się składniki aktywne z kolejnych etapów pielęgnacji. Jesień to dobry czas na złuszczanie. Rób regularnie peeling twarzy. Peeling do twarzy KOI zawiera między innymi len i alantoinę, dzięki czemu łagodzi ewentualne zaczerwienienia i podrażnienia. Jest łagodny dla skóry dzięki delikatnemu pudrowi z pestek moreli. Ściągnie on wierzchnią warstwę martwego naskórka i pozwolą Twojej skórze odetchnąć i zregenerować się po słonecznym lecie.

Nawilżanie – o to zadbaj szczególnie przy pielęgnacji skóry po lecie

Nawilżanie to naszym zdaniem podstawa pielęgnacji. Skóra nie może pozwolić sobie na regenerację i piękny wygląd bez odpowiedniego nawilżenia. Dlatego stworzyłyśmy dla Was eliksir nawilżający, który wnika aż 5 warstw wgłąb skóry. Nakładaj go przed kremem i poczekaj kilka chwil aż wchłonie się całkowicie. Od razu poczujesz ulgę, a Twoja skóra “wypije” zawarte w nim składniki w okamgnieniu!

Witamina C, rokitnik i wyciąg z marchwi… idealne jesienne trio!

Te składniki to zawartość naszego złotego dwufazowego serum z witaminą c. Doskonale nada się do nawilżenia skóry, ale przede wszystkim wyrównuje przebarwienia, ujednolica koloryt skóry i zregeneruje ją szczególnie po ekspozycji na promienie słoneczne. Składniki w serum zostały dobrane tak, aby przeciwdziałały szkodliwym skutkom opalania, dlatego to idealny kosmetyk do uKOJenia Twojej skóry po lecie. Ten złoty kosmetyk zaopiekuje się Twoją twarzą. A przy okazji pięknie pachnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *