Bez kategorii

NOWY PRODUKT

Mystery box czyli nowy produkt niespodzianka już w sprzedaży

Po miesiącach starań i prób, a teraz niecierpliwych dniach oczekiwania na premierę nowego produktu pojawił się oto i on we własnej osobie – olejek do demakijażu.

Olejek do demakijażu KOI to doskonały produkt to oczyszczania skóry twarzy i dekoltu. Olejek do demakijażu poradzi sobie nawet z najtrudniejszym makijażem – maskarą, szminką, podkładem, a także uprzednio nałożonymi na skórę kosmetykami. Po użyciu olejku Twoja twarz będzie perfekcyjnie oczyszczona, a dodatkowo miękka, nawilżona i odżywiona.

Olejku możesz używać tak samo, jak klasycznego płynu do demakijażu – wylać kilka jego kropel na płatek kosmetyczny i zmyć makijaż. Po oczyszczeniu twarzy polecamy rozprowadzenie olejku na skórze palcami. Dzięki temu lepiej wniknie on w głębsze partie skóry, a delikatny masaż poprawi ukrwienie i napięcie skóry.
Jeśli odczuwasz dyskomfort z powodu zbyt dużej ilości tłustej warstwy na skórze, zalecamy ściągnięcie jego nadmiaru, nawilżoną w ciepłej wodzie ściereczką lub ręczniczkiem, a w razie potrzeby powtórzenie tej czynności.

Olejek do demakijażu KOI pachnie delikatnie cytrynowo, orzeźwiająco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.