Wyświetlanie jednego wyniku

Zestaw do cery trądzikowej

 
44.00 

Kompleksowa troska o skórę obejmuje stosowanie rozmaitych kosmetyków – oczyszczających, nawilżających, regenerujących, odżywczych. Można zdecydować się na używanie preparatów nawet kilku różnych producentów, ale bywa to o tyle ryzykowne, że często trudno znaleźć produkty, które dobrze dopełniałyby swoje działanie. Zdecydowanie najlepsze rozwiązanie stanowi wybór kosmetyków z jednej serii. Dlaczego? Receptury takich produktów są opracowywane z tą myślą, by wykazywały one synergiczne działanie. Uzupełniające się preparaty pozwalają stworzyć wielopłaszczyznowe wsparcie dla skóry, zapewniając jej maksymalnie skuteczną pielęgnację.

Czytaj więcej

Atrakcyjne zestawy produktów KOI

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, przygotowaliśmy zestawy kosmetyków KOI, obejmujące produkty o komplementarnym działaniu. Dzięki ich użyciu można zarówno wprowadzić dodatkowe rytuały pielęgnacyjne na co dzień, jak i rozpieścić swoją skórę, robiąc dla niej domowe SPA. Całodobową troskę zapewni skórze zestaw nawilżająco-odżywczy, w skład którego wchodzi eliksir na dzień oraz serum dwufazowe na noc. Lekka formuła eliksiru szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu. Kosmetyk ten doskonale nawilża skórę, utrzymując jej komfort nawet podczas wyczerpującego dnia. Zadanie dwufazowego serum polega natomiast na dotlenieniu i odżywieniu cery w czasie nocnego wypoczynku. Dzięki takiej kuracji następnego dnia skóra jest promienna oraz wypoczęta.

Wybierając zestaw kosmetyków KOI na prezent, warto także zastanowić się nad mixem oczyszczająco-regenerującym. Składa się na niego drobnoziarnisty peeling oraz intensywnie nawilżająca maska. Peeling pozwala dokładnie oczyszczać skórę z martwego naskórka i innych zanieczyszczeń. Pozostawia on skórę gładką oraz świeżą, a co najważniejsze – idealnie przygotowaną do absorbowania składników kondycjonujących. Maska ma postać kremu bez spłukiwania i wyróżnia się bogatym składem, zapewniającym intensywne odżywienie, jak również regenerację skóry.

Zadbaj o planetę z KOI

Preparaty KOI są zamknięte w eleganckich, szklanych opakowaniach. Zdecydowaliśmy się na szkło, bo nie wchodzi ono w reakcje chemiczne z aktywnymi składnikami kosmetyków, a przy tym wpisuje się w nurty filozofii less waste. Wszystkie nasze kosmetyki są produktami naturalnymi, wolnymi od substancji drażniących. Wysokie stężenia składników o udowodnionej skuteczności gwarantują ich dobroczynne działanie. Prezentowe zestawy kosmetyków KOI doskonale sprawdzają się jako podarunek dla bliskiej osoby – na urodziny, imieniny, Dzień Matki bądź po prostu bez okazji, tylko po to, by sprawić jej radość.