Bez kategorii

Dzień Kobiet w KOI

sesja mama i córka koi cosmetics

Dzień Kobiet to od zawsze było nasze święto. KOI od początku tworzą kobiety. Choć to, że w zespole są same dziewczyny nie było planowane. Raczej był to przypadek. A może połączył nas los? Tego nie wiemy, ale od ponad 6 lat razem tworzymy markę z kosmetykami dla Was – nie tylko kobiet, dla każdego, niezależnie od typu cery, wiek, płeć. Musimy przyznać, że sprawia to nam wielką frajdę!

W tym roku sytuacja postawiła nas w zupełnie innym miejscu i Dzień Kobiet spędzamy nieco inaczej. Wszystkimi wstrząsnęła niedawno wiadomość o wojnie w Ukrainie i ostatnie dni spędzałyśmy głównie na pomocy uchodźcom. Górę wzięły emocje i odruchy serca, a wszystkie inne sprawy pozostawiłyśmy na drugim planie. W obliczu tej tragedii chcemy jak najbardziej przyczynić się do poprawy sytuacji i tworzenia dobra. Dlatego aż przez cały tydzień zbierałyśmy 50% dochodu ze sprzedaży naszych bestsellerów – Eliksiru nawilżającego i Aktywnego kremu pod oczy i przekazujemy na fundację SOS Wioski Dziecięce. Dziś ostatni dzień zbiórki!

To, co nas napędza to KOI. Wasze pozytywne komentarze, opinie w Google, prywatne wiadomości czy polecenia. Codziennie dostajemy od Was ogrom miłości i bardzo chcemy się odwdzięczyć!

Od wielu miesięcy szykowałyśmy dla Was kolejną niespodziankę i choć zreorganizowałyśmy nasze plany, to właśnie dziś wprowadzamy NOWY PRODUKT. Specjalnie na Wasze liczne prośby wprowadzamy do sprzedaży Ręczniczki bawełniane do twarzy. Są to dwie sztuki ręczniczków – biały i szary – stworzone specjalnie do demakijażu i wycierania twarzy.

Zdecydowanie polecamy je, jeśli stosujesz rytuał czyszczenia twarzy olejkiem lub prosty demakijaż!

Zajrzyjcie w zakładkę nowości żeby sprawdzić co jeszcze dla Was przygotowałyśmy.

Dlatego zostawiamy Was z najlepszymi życzeniami na ten i każdy następny dzień!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *