Bez kategorii

Aktywny krem pod oczy KOI już w sprzedaży!

Krem pod oczy

Od miesięcy nie mogłyśmy się tego momentu doczekać – zapewne tak jak Wy! Dziś z dumą możemy już ogłosić, że w naszym magazynie pojawił się krem pod oczy – AKTYWNY.

Krem pod oczy dostępny jest już w sprzedaży w regularnej cenie – 109,- ale mocno zachęcamy do zapisania się do naszego KOI newslettera, gdzie aż do 23.04 wysyłamy kod rabatowy! Po odbiory osobiste zapraszamy od 23.04 (wtorek).

Co wyróżnia aktywny krem pod oczy?

Prawdopodobnie zastanawiacie się, o czym świadczy nazwa AKTYWNY? Pomysł na krem pod oczy miałyśmy już od wielu miesięcy- chciałyśmy, aby krem pod oczy KOI był przede wszystkim skuteczny i łagodny. Tak jak inne produkty KOI powinien być delikatny i niepodrażniający, a do tego świetnie działać. Dlatego po miesiącach prób i testów stworzyłyśmy delikatny krem na bazie olejku z awokado z dodatkiem aktywnego składnika- tzw. czynnika EGF. EFG to epidermalny czynnik wzrostu. Jest to czynnik roślinny, który ma szereg właściwości przeciwzmarszczkowych. Dzięki tym składnikom nasz krem napina delikatnie skórę, wygładza, ale również nie podrażnia.

Jakie są jego zadania?

  • Napinanie skóry
  • działanie profilaktyczne przeciwko powstawaniu nowych zmarszczek i lini pod oczami
  • stymulacja produkcji kolagenu
  • aktywacja naturalnych mechanizmów odnowy naskórka
  • poprawa elastyczności skóry
  • Dodatkowo łagodna formuła nie powoduje łzawienia i zaczerwienień, nie podrażnia

Zapraszamy na Krakowskie Przedmieście po próbki i testery oraz na zakupy. Sprawdź naszą zakładkę Pielęgnacja twarzy.  Oraz czekamy na Wasze opinie – na stronie produktu lub na Facebooku. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.